Rail Nation Answers http://answers.railnation.com.tr/ tr-TR Sun, 09 Feb 2014 00:57:09 +0100 Rail Nation Answers RSS feed generator İşletmelerinizin Yönetimi http://answers.railnation.com.tr/?view=answers&action=answer&aid=1&mostrequested#go2answer Burası işletmenizin odak noktası Şirketinizle ilgili tüm bilgilere lokomotiflerinize ve arabalarınıza hatta yeni haberlere buradan ulaşabilirsiniz Ekstra bilgileri ise ayrı olarak... Management of your company

Burası işletmenizin odak noktası. Şirketinizle ilgili tüm bilgilere, lokomotiflerinize ve arabalarınıza, hatta yeni haberlere buradan ulaşabilirsiniz. Ekstra bilgileri ise ayrı olarak linklenmiş olan Cevaplar sayfalarında bulabilirsiniz.

 1. Harita:
  Harita size şirketinizin bölgesinde hızlı seyir etme olanağı kazandırır. Harita üzerinde sürüklemeye oranla zamandan tasarruf ettirir.
 2. Tren İstasyonu:
  İstasyonunuz için tüm geliştirmeleri burada bulabilirsiniz. Ayrıca Piyango Gişesi'ni de burada bulmanız ve her gün bu gişeden ücretsiz nesne kazanmanız mümkün.
 3. Araştırma:
  Araştırma departmanında lokomotifleriniz için son model teknolojiler ve yeni özellikler keşfedebilirsiniz.
 4. Taşıtlar:
  Taşıtlarınızı burada bulabilirsiniz. Yeni gelişimler, güncellemeler araştırabilir, tamirat yapabilir ya da yeni vagonlar satın alabilirsiniz. Peki bir lokomotifin çizelgesinde değişiklik yapmak isterseniz ?  Onu da burada yapabilirsiniz.
 5. Ticari Birlik:
  Birliğinizde, önemli konular bulacaksınız. Burada birliğinize katmak için özel çalışanlar alabilirsiniz. Birlik içi forumunuzda, birliğinizde bulunan diğer kişilerle Railnation'da olan biten her şey hakkında iletişim kurabilir ve tartışabilirsiniz...
 6. Gelen Kutusu:
  Posta Kutusu olmayan bir şirket nasıl olurdu ? Gelen Kutusunda aradığınız bütün bilgileri, gazeteleri ve hatta diğer oyuncular dan gelen mesajları bulabilirsiniz. Tüm yazışmalardan haberdar olmak için filtre seçeneğini kullanarak oyunculardan gelen mesajlar ile sistem mesajları arasında hızlıca geçiş yapabilirsiniz. 
 7. İstatistikler:
  Railnation'ın 1 numarası şu an kim ? En hızlı gelişen şehir hangisi ? Bütün bu ve benzeri soruların cevaplarını istatistiklerde bulabileceksiniz.
 8. Planlama Dairesi:
  Sayılar, sayılar ve sayılar... Tüm dünya Railnation etrafında dönüyor. Burada gelir ve giderlerinize ait bilgileri çeşitli zaman periyodlarında (günlük, haftalık, hepsi) hazırlanmış şekilde bulabilirsiniz. Ayrıca teslim edilen eşyalardan kar sağlamak için lisans alabilirsiniz.
]]>
Sun, 09 Feb 2014 00:57:09 +0100
Sohbet http://answers.railnation.com.tr/?view=answers&action=answer&aid=4&mostrequested#go2answer Sohbet bölümü ekranınızın sağ alt köşesinde bulunur Sohbet diğer oyuncularla veya kuruluşunuzun müttefikleri ile iletişim kurmanızı sağlar Eğer sohbeti kullanmak istemiyor ya da... Sohbet bölümü, ekranınızın sağ alt köşesinde bulunur. Sohbet, diğer oyuncularla veya kuruluşunuzun müttefikleri ile iletişim kurmanızı sağlar. Eğer sohbeti kullanmak istemiyor ya da ona ihtiyaç duymuyorsanız ekranını kolayca küçültebilirsiniz. Şu süreçte sohbet hala geliştirme aşamasındadır. Birtakım ek özellikler ilerleyen süreçlerde eklenecektir. Şu an özel sohbetin yanı sıra 2 ayrı kanal daha kullanıma uygundur: 

 • Dünya
 • Ticari Birlik
 • Özel Sohbet

Uygunsuz davranış sergileyen oyuncuları lütfen isminin üzerine tıklayıp, uygun rapor seçeneklerinden birini işaretleyerek rapor ediniz. Kişisel yorumunuz otomatik taslakla beraber  destek ekibimize gönderilecektir.

Oyuncuyu yasaklama ve şehir sohbeti seçeneklerimiz henüz kullanıma uygun değildir, bu fonksiyonlar talep edilmiş ve geliştirme ekibine gönderilmiştir.

]]>
Fri, 20 Sep 2013 11:14:00 +0200
Hesap Yöneticisi http://answers.railnation.com.tr/?view=answers&action=answer&aid=5&mostrequested#go2answer Hesap bilgileri ekranınızın sağ ve sol üst tarafında bulunur Aşağıda verilen bilgiler kullanıma uygundur:  Avatar:Avatarınızın üzerine tıkladığınızda Genel Bilgiler Saygınlık...

Hesap bilgileri ekranınızın sağ ve sol üst tarafında bulunur. Aşağıda verilen bilgiler kullanıma uygundur:

 1.  Avatar:
  Avatarınızın üzerine tıkladığınızda Genel Bilgiler, Saygınlık, Madalya bölümlerini görüntüleyebilir ve avatarınızı düzenleyebilirsiniz.

 2. Planlama Dairesi:
  Paranızın üzerine tıkladığınızda planlama dairesini görüntüleyebilirsiniz. Burada mali durumunuzu, cironuzu, yarışmaları görüntüleyebilir ve hesap makinesi bulabilirsiniz.

 3.  Altın:
  Buradan mevcut altın mikatrınızı öğrenebilirsiniz..Altının üzerine tıkladığınızda sistem sizi altın satın alma ve teklifleriniz hakkında bilgilere ulaşabileceğiniz bir menüye yönlendirir.

 4. Saygınlık:
  Saygınlık butonuna tıkladığınızda saygınlık sıralamanızı görüntüleyebilirsiniz.

 5.  Bilgi:
  Bu butona tıkladığınızda her türlü önemli bilgiye ulaşabileceğiniz bir giriş ekranı açılır. 

 6.  Günlük Demiryolu:
  Railnation'ın kendi gazetesi var!  Burada Railnation dünyasında olup biten her şeyi okuyabilirsiniz.

 7.  Seçenekler:
  Profil bilgilerinizi değiştirmek mi istiyorsunuz ?  Ya da oyun sesini kısmak ? O zaman size yardımcı olacak olan doğru yer burası. Bunların dışında eğer gerçekten oyuna devam etmek istemiyorsanız hesabınızı silme seçeneğini de burada bulabilirsiniz.
 8.  Çıkış:
  Herkes bir arayı hak ediyor. Hesabınızdan çıkış yaptığınız zaman, yapmış olduğunuz tüm programlar kesintisiz devam eder. Hatta lokomotifler kendi kaynaklarını korur.
]]>
Sun, 15 Sep 2013 13:13:02 +0200
Başlangıç Paketi nedir? http://answers.railnation.com.tr/?view=answers&action=answer&aid=7&mostrequested#go2answer Adından da anlaşıldığı üzere Railnation Başlangıç Paketi size yeni kariyerinizi geliştirmenizde destek olmak için tasarlandı Bu paketi 600 İtibar Puanına erişene kadar satın... Adından da anlaşıldığı üzere, Railnation Başlangıç Paketi size yeni kariyerinizi geliştirmenizde destek olmak için tasarlandı.

Bu paketi 600 İtibar Puanına erişene kadar satın alabilirsiniz. Sonrasında paketi alabilmeniz mümkün olmayacaktır. 

Paketin içeriği:

 • Lokomotif Atölyesi + 1 seviye (en fazla 7)
 • Deneyhane  + 1 seviye
 • Araştırma puanı maksimuma tamamlanır
 • Banka + 1 seviye
 • Kömür, odun ve tahılın her biri için iki vagon

Başlangıç Paketi her hesap için yalnızca bir kez satın alınabilir.

]]>
Sun, 09 Feb 2014 00:46:48 +0100
Nasıl altın kazanabilirim? http://answers.railnation.com.tr/?view=answers&action=answer&aid=8&mostrequested#go2answer Altın Satın Alma Avatarınızın yanında bulunan altına tıkladığınız zaman Railnation Kuyumcusuna yönlendirilirsiniz Menünün ilk sekmesinde yer alan 'Satın Alma' bölümünde... Altın Satın Alma

Avatarınızın yanında bulunan altına tıkladığınız zaman Railnation Kuyumcusuna yönlendirilirsiniz. Menünün ilk sekmesinde yer alan 'Satın Alma' bölümünde alabileceğiniz çeşitli paketler göreceksiniz.

Paketler, 100, 265, 560, 1200 ya da 3150  altın içerir. Ödemelerinizi PayPal, transfer booking ve kredi kartı ile yapabilirsiniz. Kodunuzu aldıktan sonra 'Voucher' butonunu kullanarak altınlarınıza sahip olabilirsiniz.

Sağ alt tarafta aktif siparişlerinizi görebilirsiniz. Satın alma geçmişinizi ve halihazırda ödemesi yapılmış işlemlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Oyunda Altın Kazanmak

Railnation'da kendi altınınızı satın alma ya da doğrudan oyundan sahip olma imkanınız bulunmaktadır.

 1. Piyango: Piyangodan altın kazan. Her gün 1 ücretsiz piyango bileti al ya da daha fazlasını altınla satın al.
 2. Eğitim:  Oyuna adapte olana dek (eğitim süresinde), bazı ödüller alacak ve kimi zaman da küçük altın ödüllerine sahip olacaksınız.
]]>
Sun, 09 Feb 2014 00:59:09 +0100