Rail Nation Answers

1. Hemen sorunuzu alalım

Cevaplanan sorular arasında ara

Sorunuza bir cevap bulabilmek için bir ana kategori seçin ve daha sonra da alt kısımda cevap belirene kadar alt kategorileri seçin. İhtiyacınız olan yanıtı kendi başınıza bulamamanız halinde, işlemin sonunda bizimle iletişime geçme şansınız olacak.

Cevap aradığım konu...

Detaylara inelim:

Site haritasında ara

Wiki veya SSS'lerden alışık olduğunuz bir site haritası aracılığıyla mı aramayı tercih edersiniz? Hiç sorun değil; sorunuza cevap bulabilmek için Answers site haritasını kullanmanız yeterli.

İşletmelerinizin Yönetimi Bu cevabın bağlantısını panoya kopyala

Management of your company

Burası işletmenizin odak noktası. Şirketinizle ilgili tüm bilgilere, lokomotiflerinize ve arabalarınıza, hatta yeni haberlere buradan ulaşabilirsiniz. Ekstra bilgileri ise ayrı olarak linklenmiş olan Cevaplar sayfalarında bulabilirsiniz.

 1. Harita:
  Harita size şirketinizin bölgesinde hızlı seyir etme olanağı kazandırır. Harita üzerinde sürüklemeye oranla zamandan tasarruf ettirir.
 2. Tren İstasyonu:
  İstasyonunuz için tüm geliştirmeleri burada bulabilirsiniz. Ayrıca Piyango Gişesi'ni de burada bulmanız ve her gün bu gişeden ücretsiz nesne kazanmanız mümkün.
 3. Araştırma:
  Araştırma departmanında lokomotifleriniz için son model teknolojiler ve yeni özellikler keşfedebilirsiniz.
 4. Taşıtlar:
  Taşıtlarınızı burada bulabilirsiniz. Yeni gelişimler, güncellemeler araştırabilir, tamirat yapabilir ya da yeni vagonlar satın alabilirsiniz. Peki bir lokomotifin çizelgesinde değişiklik yapmak isterseniz ?  Onu da burada yapabilirsiniz.
 5. Ticari Birlik:
  Birliğinizde, önemli konular bulacaksınız. Burada birliğinize katmak için özel çalışanlar alabilirsiniz. Birlik içi forumunuzda, birliğinizde bulunan diğer kişilerle Railnation'da olan biten her şey hakkında iletişim kurabilir ve tartışabilirsiniz...
 6. Gelen Kutusu:
  Posta Kutusu olmayan bir şirket nasıl olurdu ? Gelen Kutusunda aradığınız bütün bilgileri, gazeteleri ve hatta diğer oyuncular dan gelen mesajları bulabilirsiniz. Tüm yazışmalardan haberdar olmak için filtre seçeneğini kullanarak oyunculardan gelen mesajlar ile sistem mesajları arasında hızlıca geçiş yapabilirsiniz. 
 7. İstatistikler:
  Railnation'ın 1 numarası şu an kim ? En hızlı gelişen şehir hangisi ? Bütün bu ve benzeri soruların cevaplarını istatistiklerde bulabileceksiniz.
 8. Planlama Dairesi:
  Sayılar, sayılar ve sayılar... Tüm dünya Railnation etrafında dönüyor. Burada gelir ve giderlerinize ait bilgileri çeşitli zaman periyodlarında (günlük, haftalık, hepsi) hazırlanmış şekilde bulabilirsiniz. Ayrıca teslim edilen eşyalardan kar sağlamak için lisans alabilirsiniz.

Çeviri iyi ve anlaşılır mıydı?

Evet   Orta   Hayır

Sorunuza verilen cevap tatmin edici oldu mu?

Evet   Orta   Hayır

Cevap kolay anlaşılır mıydı?

Evet   Orta   Hayır