Rail Nation Answers

1. Hemen sorunuzu alalım

Cevaplanan sorular arasında ara

Sorunuza bir cevap bulabilmek için bir ana kategori seçin ve daha sonra da alt kısımda cevap belirene kadar alt kategorileri seçin. İhtiyacınız olan yanıtı kendi başınıza bulamamanız halinde, işlemin sonunda bizimle iletişime geçme şansınız olacak.

Cevap aradığım konu...

Detaylara inelim:

Site haritasında ara

Wiki veya SSS'lerden alışık olduğunuz bir site haritası aracılığıyla mı aramayı tercih edersiniz? Hiç sorun değil; sorunuza cevap bulabilmek için Answers site haritasını kullanmanız yeterli.

Ödeme sorunuyla karşılaşmam halinde ne yapmalıyım? Bu cevabın bağlantısını panoya kopyala

Profil Resminizin yanında sizi Railnation Kuyumcusuna yönlendirecek bir altın külçesi bulunuyor.

Bu menünün ilk sekmesinde kendi para biriminize uygun altın satın almanız mümkün olacak. Altınların ödemesini yapacağınız esnada satın almada bir problem ya da yanlış giden herhangi bir şeyle karşılaştığınızda lütfen bize ya da Plus Support'a e-mail gönderin. 

Plus Support ile iletişim

Plus Support ile iletişime geçmek için plus@rail-nation.com adresine  mail atmanız yeterlidir: ya da doğrudan oyun içerisindeki İletişim Formu'nu da kullanabilirsiniz. Ekranınızın en üstünde bulunan menünün en solundaki sembola tıklayıp, Support'u seçmeniz yeterlidir.

Normal Support'un oyun hakkındaki genel sorularınız için olduğunu lütfen unutmayın. Eğer özel olarak premium seçenekler, ödeme problemleri ve benzeri sorunlarınız hakkında yazmak için lütfen 'Plus Support' kategorisini seçin. Mesajınızı yazıp göndermeniz yeterlidir. 

İkinci sekmede ise  Support'a yazdığınız mesajları sıralanmış halde bulabilirsiniz.


Çeviri iyi ve anlaşılır mıydı?

Evet   Orta   Hayır

Sorunuza verilen cevap tatmin edici oldu mu?

Evet   Orta   Hayır

Cevap kolay anlaşılır mıydı?

Evet   Orta   Hayır