Rail Nation Answers

1. Hemen sorunuzu alalım

Cevaplanan sorular arasında ara

Sorunuza bir cevap bulabilmek için bir ana kategori seçin ve daha sonra da alt kısımda cevap belirene kadar alt kategorileri seçin. İhtiyacınız olan yanıtı kendi başınıza bulamamanız halinde, işlemin sonunda bizimle iletişime geçme şansınız olacak.

Cevap aradığım konu...

Detaylara inelim:

Site haritasında ara

Wiki veya SSS'lerden alışık olduğunuz bir site haritası aracılığıyla mı aramayı tercih edersiniz? Hiç sorun değil; sorunuza cevap bulabilmek için Answers site haritasını kullanmanız yeterli.

Araştırma - Nerede, ne zaman ve nasıl? Bu cevabın bağlantısını panoya kopyala

Daha fazla araştırma puanı nasıl kazanabilirim?
Deneyhane sayesinde daha fazla puan kazanabilirsiniz. Deneyhanenin seviyesini yükseltin, daha yüksek seviye daha fazla araştırma puanı üretir.

Araştırma puanını ne zaman kazanabilirim ?
Oyun, araştırma puanınızı düzenli aralıklarla otomatik olarak üretir. Araştırma şemanızın en üst kısmında bulunan zaman sayacı size yeni puanları ne zaman kazanabileceğinizi gösterir.

Araştırma puanına neden ihtiyaç duyarım?
Lokomotifler ve geliştirmeler için araştırma puanına ihtiyaç duyacaksınız. Puanlarınızı biriktirdiğiniz puanlar istediğiniz şekilde kullanılabilir. Var olan lokomotiflerinizi geliştirmek veya yeni lokomotifler araştırmak için kullanabilirsiniz. Bir araştırmayı bitirdiğinizde bir diğeri kullanıma hazır olacaktır. Devam eden araştırmalarınız tamamlandığında, daha iyi lokomotifler satın alınabilir olacaktır. Geliştirme araştırması tamamlandığı zaman, lokomotifinize eklemek için özel bir güncelleme (engine menu)lokomotif menüsünde kullanıma hazır hale gelecek.


Çeviri iyi ve anlaşılır mıydı?

Evet   Orta   Hayır

Sorunuza verilen cevap tatmin edici oldu mu?

Evet   Orta   Hayır

Cevap kolay anlaşılır mıydı?

Evet   Orta   Hayır