Rail Nation Answers

1. Hemen sorunuzu alalım

Cevaplanan sorular arasında ara

Sorunuza bir cevap bulabilmek için bir ana kategori seçin ve daha sonra da alt kısımda cevap belirene kadar alt kategorileri seçin. İhtiyacınız olan yanıtı kendi başınıza bulamamanız halinde, işlemin sonunda bizimle iletişime geçme şansınız olacak.

Cevap aradığım konu...

Detaylara inelim:

Site haritasında ara

Wiki veya SSS'lerden alışık olduğunuz bir site haritası aracılığıyla mı aramayı tercih edersiniz? Hiç sorun değil; sorunuza cevap bulabilmek için Answers site haritasını kullanmanız yeterli.

Yeni çağda araştırmalar Bu cevabın bağlantısını panoya kopyala

Yeni bir çağ başladığı zaman yeni bir araştırma şemasına sahip olacaksınız. Eski lokomotifleri araştırabileceksiniz ama o lokomotifler yenileri kadar iyi değiller.

Yeni Çağın araştırma şemasına neden yatırım yapmalıyım ?

Yeni çağ ile gelen lokomotif ve geliştirmeler eskilerinden daha iyi ve güçlü olur. Bunun yanı sıra eski lokomotiflerle taşıyamadığınız eşyaları /malzemeleri (merchandise) yeni lokomotiflerinizle taşıyabilirsiniz.  Yeni lokomotifler daha pahalı olsa bile bunlara yatırım yapmaya değer.

Yeni çağın bazı lokomotifleri neden bir önceki çağda bulunanlar kadar güçlü değil ?

Bir öncek çağın son lokomotifi o çağın iyilerinin en iyisidir.Yeni çağ yeni araştırmalar getirir fakat bu araştırmaların kendini geliştirmesi zaman alır. Yeni çağın ilk lokomotifleri önceki çağın son lokomotifi kadar iyi değildir. Ama yeni lokomotifler eskilerinin taşıyamadığı malzemeleri taşıyabilirler. Diğerleri kadar iyi görünmüyor olsalar bile, yeni malzemeler taşıyabilmek açısından sizi kârlı kılarlar.


Çeviri iyi ve anlaşılır mıydı?

Evet   Orta   Hayır

Sorunuza verilen cevap tatmin edici oldu mu?

Evet   Orta   Hayır

Cevap kolay anlaşılır mıydı?

Evet   Orta   Hayır