Rail Nation Answers

1. Hemen sorunuzu alalım

Cevaplanan sorular arasında ara

Sorunuza bir cevap bulabilmek için bir ana kategori seçin ve daha sonra da alt kısımda cevap belirene kadar alt kategorileri seçin. İhtiyacınız olan yanıtı kendi başınıza bulamamanız halinde, işlemin sonunda bizimle iletişime geçme şansınız olacak.

Cevap aradığım konu...

Detaylara inelim:

Site haritasında ara

Wiki veya SSS'lerden alışık olduğunuz bir site haritası aracılığıyla mı aramayı tercih edersiniz? Hiç sorun değil; sorunuza cevap bulabilmek için Answers site haritasını kullanmanız yeterli.

Yeni çağda neler değişiyor? Bu cevabın bağlantısını panoya kopyala

Yeni çağ başlıyor! Bununla birlikte gelen yeni değişlikler şirketinizi, lokomotiflerinizi ve daha fazlasını etkiliyor.

  • Tren İstasyonu: Lokomotif hangarnızın maksimum seviyesi yükseliyor, yeni lokomotifler için onu yeniden geliştirebilirsiniz.
  • Lokomotifler: Yeni çağda yeni (ve daha iyi) lokomotifler bulacaksınız. Onlara sahip olmanın yolu, araştırıp, araştırdıktan sonra satın almaktır.
  • Şirketler ve mallar:  Yeni çağ aynı zamanda yeni şirketler ve mallar getirir. İlk şehir yeni bir mal'ı talep ettiğinde diğer şehirler de ktılır ve talep ederler. Önemli olan şu ki, yeni mallar sadece yeni çağla gelen yeni lokomotiflerle taşınabilirler.
  • Diğerleri: Yeni çağın gelmesiyle, yeni karakterler ve yeni avatar itemleri de gelir. Ünvanınız size daha fazla saygınlık verir.

Önemli: Şehriniz yeni çağın başlamasıyla beraber otomatik olarak seviye atlamayacaktır. Hammadde deponuzun, şehrin seviye atlaması için gerekli mallarla dolu olduğundan emin olmalısınız.  Şehriniz için istenen nesnelerin isimlerinin yeşil olarak görünmesi gerekir.


Çeviri iyi ve anlaşılır mıydı?

Evet   Orta   Hayır

Sorunuza verilen cevap tatmin edici oldu mu?

Evet   Orta   Hayır

Cevap kolay anlaşılır mıydı?

Evet   Orta   Hayır