Rail Nation Answers

1. Hemen sorunuzu alalım

Cevaplanan sorular arasında ara

Sorunuza bir cevap bulabilmek için bir ana kategori seçin ve daha sonra da alt kısımda cevap belirene kadar alt kategorileri seçin. İhtiyacınız olan yanıtı kendi başınıza bulamamanız halinde, işlemin sonunda bizimle iletişime geçme şansınız olacak.

Cevap aradığım konu...

Detaylara inelim:

Site haritasında ara

Wiki veya SSS'lerden alışık olduğunuz bir site haritası aracılığıyla mı aramayı tercih edersiniz? Hiç sorun değil; sorunuza cevap bulabilmek için Answers site haritasını kullanmanız yeterli.

Nimet Abla Bu cevabın bağlantısını panoya kopyala

Nimet Abla'da piyango biletleri alabilir ve ödüller kazanabilirsiniz. Bekleme Salonunun alt tarafında yer alır. 

Her gün bir adet ücretsiz bilet alabilirsiniz ve herhangi bir ödemenize gerek yoktur. Sizin için yeni bir ücretsiz bilet oluştuğunda Nimet Abla'nın üstünde yıldızlı mavi bir çubuk oluşur.

Nimet Abla'da sol üstte bulunan 'satın al' ya da 'bir bilet daha' 'ya tıklayın. Fareyi biletin üzerinde sürterek gezdirdiğiniz zaman ödülünüz görünecektir. 

Aşağıdaki bölmede o gün içerisinde kazanmanız muhtemelen olan ödülleri görebilirsiniz. Para, saygınlık ve hatta altın bile olabilir.  Sağ üstte Önizleme butonu göreceksiniz. Bu buton size bir sonraki saygınlık seviyesinde kazanabileceğiniz ödülleri gösterir.

Sadece para, altın ya da saygınlık değil, biletiniz ile nadiren de olsa özel sikkeler kazanabilirsiniz. Bu sikkeleri bir araya getirin ve ticaret yaparak diğer ödülleri elde edin.

'Bir bilet daha' butonunun altında küçük bir kutucuk bulunmaktadır. Eğer bu kutucuk işaretlenmiş ise, bilet alacağınız zaman başka onay pencereleri açılmaz.


Çeviri iyi ve anlaşılır mıydı?

Evet   Orta   Hayır

Sorunuza verilen cevap tatmin edici oldu mu?

Evet   Orta   Hayır

Cevap kolay anlaşılır mıydı?

Evet   Orta   Hayır