Rail Nation Answers

1. Hemen sorunuzu alalım

Cevaplanan sorular arasında ara

Sorunuza bir cevap bulabilmek için bir ana kategori seçin ve daha sonra da alt kısımda cevap belirene kadar alt kategorileri seçin. İhtiyacınız olan yanıtı kendi başınıza bulamamanız halinde, işlemin sonunda bizimle iletişime geçme şansınız olacak.

Cevap aradığım konu...

Detaylara inelim:

Site haritasında ara

Wiki veya SSS'lerden alışık olduğunuz bir site haritası aracılığıyla mı aramayı tercih edersiniz? Hiç sorun değil; sorunuza cevap bulabilmek için Answers site haritasını kullanmanız yeterli.

Ruhsat Satışı Bu cevabın bağlantısını panoya kopyala

Ruhsat Satış binası, herhangi bir zamanda elinizde bulundurabileceğiniz ruhsat sayısını belirler. Bekleme salonunun sağ üst tarafında bulunur.

Ruhsat Satışı'nda kaç tane ruhsat'a sahip olabildiğinizi ve bunların dışında şirketiniz için daha fazla ne kadar ruhsat ekleyebileceğinizi görebilirsiniz. Binayı geliştirdiğinizde ne kadar saygınlık kazanacağınız ve bir sonraki seviyede ne kadar ruhsat sahibi olabileceğinizi görebilirsiniz.

Ayrıca binayı geliştirmek için gereken maliyet ve inşa sürelerini de görebilirsiniz.

AYnı anda aynı nesne için 2 ayrı ruhsat sahibi olamazsınız. Aynı anda bir adet odun için, bir adet de tahıl için ruhsatınız olabilir fakat 2 adet odun ruhsatını aynı süre zarfında elinizde bulunduramazsınız.

Seviye Maliyetler Saygınlık Lisans Miktarı
1 0 0 1
2 250.000 10 2
3 500.000 25 3
4 1.000.000 50 4
5 1.750.000 100 5
6 2.500.000 150 6

Çeviri iyi ve anlaşılır mıydı?

Evet   Orta   Hayır

Sorunuza verilen cevap tatmin edici oldu mu?

Evet   Orta   Hayır

Cevap kolay anlaşılır mıydı?

Evet   Orta   Hayır