Rail Nation Answers

1. Hemen sorunuzu alalım

Cevaplanan sorular arasında ara

Sorunuza bir cevap bulabilmek için bir ana kategori seçin ve daha sonra da alt kısımda cevap belirene kadar alt kategorileri seçin. İhtiyacınız olan yanıtı kendi başınıza bulamamanız halinde, işlemin sonunda bizimle iletişime geçme şansınız olacak.

Cevap aradığım konu...

Detaylara inelim:

Site haritasında ara

Wiki veya SSS'lerden alışık olduğunuz bir site haritası aracılığıyla mı aramayı tercih edersiniz? Hiç sorun değil; sorunuza cevap bulabilmek için Answers site haritasını kullanmanız yeterli.

Bonus lokomotifimi satarsam ne olur? Bu cevabın bağlantısını panoya kopyala

Bir ikramiye lokomotif kazandığınız zaman, bu şirketinizin lokomotif sayısına etki etmez. Lokomotif atölyesine bir etkisi bulunmamaktadır. Her çağ'da bir ikramiye lokomotif kazanabilirsiniz,  rastgele bir şanstır ve her çağ için yalnızca bir tane kazanma ihtimaliniz vardır.

İkramiye Lokomotifi satarsam ne olur ?
İkramiye lokomotifinizi sattığınız zaman, yeni bir ikramiye lokomotif kazanmak için piyangoda yeniden şansınız olur. Eski çağlara ait ikramiye lokomotifleri yeniden kazanma şansınız yoktur. Sadece içinde bulunduğunuz çağ'a ait ikramiye lokomotifini sattıktan sonra yeniden kazanabilirsiniz. Eski çağa ait lokomotiflerinizi elden çıkarmadan önce bir kez daha düşünün. Çağ daha bitmediğinde, elden çıkardığınız ikramiye lokomotifi yeniden kazanma şansınız geri gelir.

Normal bir lokomotif ikramiye lokomotifin yerini tutabilir mi?
Hayır, tutamaz. İkramiye lokomotifinin yeri özel olarak onun içindir, normal lokomotif için değil. Bu yeri lokomotifler arasında asla değiştiremezsiniz. Normal lokomotif sayısının olabileceği maksimum miktar lokomotif atölyesinde belirlenir, daha fazla lokomotife ihtiyaç duyduğunuzda binayı geliştirmeniz gerekir. İkramiye lokomotif için ayrılan yer, o lokomotifi elden çıkardığınızda içinde bulunduğunuz çağa uygun olan bir yenisini alabilmeniz için boşalır.


Çeviri iyi ve anlaşılır mıydı?

Evet   Orta   Hayır

Sorunuza verilen cevap tatmin edici oldu mu?

Evet   Orta   Hayır

Cevap kolay anlaşılır mıydı?

Evet   Orta   Hayır