Rail Nation Answers

1. Hemen sorunuzu alalım

Cevaplanan sorular arasında ara

Sorunuza bir cevap bulabilmek için bir ana kategori seçin ve daha sonra da alt kısımda cevap belirene kadar alt kategorileri seçin. İhtiyacınız olan yanıtı kendi başınıza bulamamanız halinde, işlemin sonunda bizimle iletişime geçme şansınız olacak.

Cevap aradığım konu...

Detaylara inelim:

Site haritasında ara

Wiki veya SSS'lerden alışık olduğunuz bir site haritası aracılığıyla mı aramayı tercih edersiniz? Hiç sorun değil; sorunuza cevap bulabilmek için Answers site haritasını kullanmanız yeterli.

Bir şehrin seviyesini nasıl yükseltebilirim? Bu cevabın bağlantısını panoya kopyala

Railnation'ın başlangıcında yaşamak istediğiniz bir şehir belirlersiniz. Bu şehrin etrafında yaşayan insanşar, şehri büyütmek ve daha yüksek seviyelere ulaştırmak için birbirlerine yardım edecekler.

Şehrin seviyesini nasıl yükseltebilirim?
Şehrinizi büyütmek ve daha yüksek seviyelere ulaştırmak için şehre ürünler teslim etmeniz gerekir. Örneğin; demir, et, deri ve bunlar gibi bir çok ürün daha. Bütün ürünler teslim edildiğinde şehir seviye atlayacaktır. Şehir, seviye yükseltmenin yanı sıra, nüfusunu besleyebilmek için de yeterli ürüne sahip olması gerekir. Şehrin sabit kaynaklarını korumak önemli olduğu için, rezervlerin asla sıfıra düşmediğinden emin olun. Tüm çubuklar yeşil renge döndüğü zaman şehriniz bir sonraki seviyeye ulaşacak.

Şehrimin hangi ürünlere ihtiyacı var?

Haritada şehrinizin üstüne tıkladığınızda bir menü açılacak. Bu menü size şehrinizin ihtiyacı olan ürünleri, o süreçte kullanıma hazır olan ürünler ve günün transferleri ve şehir sıralamasını gösterir. Şehrinizin bir sonraki seviyeye ulaşması için hangi ürüne ciddi ölçüde ihtiyacınız olduğunu ve hangi oyuncunun o üründen ne kadar teslim ettiğini görebilirsiniz.

Başka bir şehre taşınabilir miyim?
Yalnızca raylarınızı çevreye yayarak 'hareket edebilir ve başka şehirlerle bağlantı kurabilirsiniz. Ancak, oyun bu şehirleri sizin hesabınıza bağlamayacağı için başlangıç noktanız yine aynı olacaktır. Şehrinize en az 3 ray bağlanması ile birlikte seçim yarışmaları oluşturulur be sonrasında tamamen yeni şehirde oynayabilirsiniz.

Benim şehrim çağın gelişiminden daha hızlı büyürse?
Çağın ilerleme hızından daha hızlı ilerleyen ve seviye yükselten aktif oyuncular olabiliyor. Durum böyle olursa, aynı dört ürün çağın sonuna kadar gerekli olmaya devam edecektir.

Ürün teslim etmenin bana faydası nedir ?
Büyümeye yardımcı olmak ve daha yüksek seviyelere ulaşmasını sağlamak için şehrinizi destekliyorsunuz. Yüksek miktarda ürün teslim ettiğiniz zaman saygınlık kazanırsınız. Ne kadar saygınlık kazanabileceğiniz, şehir menüsünün sağ tarafında görünür.

The prices drop ... now what?
Şehire özel bir kategori ürün teslim ettiğiniz zaman fiyatlarda düşüş olur. Eğer herkes kömür teslimatı yaparsa, kömür fiyatları düşecektir. Arz ve talep -  şehrinizi daha yüksek seviyeye ulaştırmak için ürünler çok önemlidir. Birçok oyuncu daha fazla kâr elde etmek için başka ürünleri teslim etmeye başlar. Ama bu sizin şehriniz için iyi değil, çünkü şehriniz ucuzlamaya başlayanlar da dahil tüm ürünlere ihtiyaç duyar.

Bu sizin şehriniz ve onun gelişiminden siz sorumlusunuz. Şehir yalnızca sizin yardımlarınızla sıralamaları tırmanabilir ve dünyanın en iyi şehri olabilir.


Çeviri iyi ve anlaşılır mıydı?

Evet   Orta   Hayır

Sorunuza verilen cevap tatmin edici oldu mu?

Evet   Orta   Hayır

Cevap kolay anlaşılır mıydı?

Evet   Orta   Hayır