Rail Nation Answers

1. Hemen sorunuzu alalım

Cevaplanan sorular arasında ara

Sorunuza bir cevap bulabilmek için bir ana kategori seçin ve daha sonra da alt kısımda cevap belirene kadar alt kategorileri seçin. İhtiyacınız olan yanıtı kendi başınıza bulamamanız halinde, işlemin sonunda bizimle iletişime geçme şansınız olacak.

Cevap aradığım konu...

Detaylara inelim:

Site haritasında ara

Wiki veya SSS'lerden alışık olduğunuz bir site haritası aracılığıyla mı aramayı tercih edersiniz? Hiç sorun değil; sorunuza cevap bulabilmek için Answers site haritasını kullanmanız yeterli.

Bütünleşme, bu nasıl çalışıyor? Bu cevabın bağlantısını panoya kopyala

Entegrasyon birlik üyeleriniz ile çalışmanın bir parçasıdır. Bu şekilde birliğiniz kendi çizelgesi üstünde daha etkili çalışabilir.

İhtiyacım olan nedir ?
Birliğinizdeki diğer oyuncularla entegrasyona başlayabilmek için şehrinizin seviyesinin en az 2 olması, ve kereste fabrikası gibi bir ikincil sanayinin %25 doluluk oranına sahip olması gerekir..

Eğer doluluk oranı olması gerektiği kadar yüksek olmazsa, sanayiyi kapatan kırmızı beyaz renklerde bir çarpı işareti olacak. Eğer fare'yi işaretin çevresine getirirseniz size daha fazla bilgi verecektir.

Entegrasyon sürecine nasıl başlarım?
%25 doluluk oranını yakaldığınız anda işaret gider ve sanayinin üzerinde bir zincir sembolü görünür. Üstüne tıkladığınızda yeni bir menü açılır ve birliğinizdeki diğer üyelerin çizelgeleri ile ilgili bilgiler görünür.

Eğitim görevlerini tamamlamak için  ihtiyacınız olan şey birliğinizdeki 3 dğer oyuncu.  Kereste fabrikasına odun getirmelerini isteyin fakat keresteleri geri almayacaklarını unutmayın. Bu yapıldığı zaman, lokomotifinizin şehre kereste teslimatı yapması için çizelge hazırlayabilirsiniz. 

Zincirin üstüne geldiğinizde size hangi oyuncuların yardımcı olduğunu ve bundan ne tip bir kâr elde edeceğinizi görebilirsiniz.


Çeviri iyi ve anlaşılır mıydı?

Evet   Orta   Hayır

Sorunuza verilen cevap tatmin edici oldu mu?

Evet   Orta   Hayır

Cevap kolay anlaşılır mıydı?

Evet   Orta   Hayır