Rail Nation Answers

1. Hemen sorunuzu alalım

Cevaplanan sorular arasında ara

Sorunuza bir cevap bulabilmek için bir ana kategori seçin ve daha sonra da alt kısımda cevap belirene kadar alt kategorileri seçin. İhtiyacınız olan yanıtı kendi başınıza bulamamanız halinde, işlemin sonunda bizimle iletişime geçme şansınız olacak.

Cevap aradığım konu...

Detaylara inelim:

Site haritasında ara

Wiki veya SSS'lerden alışık olduğunuz bir site haritası aracılığıyla mı aramayı tercih edersiniz? Hiç sorun değil; sorunuza cevap bulabilmek için Answers site haritasını kullanmanız yeterli.

Doluluk oranı, bu ne demek? Bu cevabın bağlantısını panoya kopyala

Doluluk oranı belirli bir sanayinin ne kadar kullanıldığını gösterir. Bu oran, kaç oyuncu bulunduğunu ve aynı zamanda lokomotif ve vagon sayılarını da dikkate alır.

Sanayide seviye yükseltmek için belirli bir zamanda yüksek doluluk oranı gerekir, bunun olması biraz zaman alabilir bu yüzden birkaç saat içinde gerçekleşmemesi sizi şaşkınlığa uğratmasın. Yüksek doluluk oranı diğer taraftan daha uzun dolma süresi verecektir. Daha fazla lokomotifin doldurulması ve boşaltılması zaman alır.

Oran, belirli bir zaman miktarına göre hesaplanır, değişiklikler çizelgenize hemen etki göstermez. Sanayinin üzerine tıkladığınız zaman bir sonraki hesaplamanın ne zaman olacağını görebilirsiniz. Hesaplamanın kesin formülü bilinmemektedir.

 

When the occupancy rate hasn't reached 25% you can only export goods, in the case of the sawmill you can export boards to your city. However you can't import goods, so you aren't able to deliver wood to the sawmill.  This can only be done when the occupancy rate is higher then 25%. Until then you can export to the city because the industry has some goods in stock until the rate has been reached.


Çeviri iyi ve anlaşılır mıydı?

Evet   Orta   Hayır

Sorunuza verilen cevap tatmin edici oldu mu?

Evet   Orta   Hayır

Cevap kolay anlaşılır mıydı?

Evet   Orta   Hayır