Rail Nation Answers

1. Hemen sorunuzu alalım

Cevaplanan sorular arasında ara

Sorunuza bir cevap bulabilmek için bir ana kategori seçin ve daha sonra da alt kısımda cevap belirene kadar alt kategorileri seçin. İhtiyacınız olan yanıtı kendi başınıza bulamamanız halinde, işlemin sonunda bizimle iletişime geçme şansınız olacak.

Cevap aradığım konu...

Detaylara inelim:

Site haritasında ara

Wiki veya SSS'lerden alışık olduğunuz bir site haritası aracılığıyla mı aramayı tercih edersiniz? Hiç sorun değil; sorunuza cevap bulabilmek için Answers site haritasını kullanmanız yeterli.

Sohbet Bu cevabın bağlantısını panoya kopyala

Sohbet bölümü, ekranınızın sağ alt köşesinde bulunur. Sohbet, diğer oyuncularla veya kuruluşunuzun müttefikleri ile iletişim kurmanızı sağlar. Eğer sohbeti kullanmak istemiyor ya da ona ihtiyaç duymuyorsanız ekranını kolayca küçültebilirsiniz. Şu süreçte sohbet hala geliştirme aşamasındadır. Birtakım ek özellikler ilerleyen süreçlerde eklenecektir. Şu an özel sohbetin yanı sıra 2 ayrı kanal daha kullanıma uygundur: 

  • Dünya
  • Ticari Birlik
  • Özel Sohbet

Uygunsuz davranış sergileyen oyuncuları lütfen isminin üzerine tıklayıp, uygun rapor seçeneklerinden birini işaretleyerek rapor ediniz. Kişisel yorumunuz otomatik taslakla beraber  destek ekibimize gönderilecektir.

Oyuncuyu yasaklama ve şehir sohbeti seçeneklerimiz henüz kullanıma uygun değildir, bu fonksiyonlar talep edilmiş ve geliştirme ekibine gönderilmiştir.


Çeviri iyi ve anlaşılır mıydı?

Evet   Orta   Hayır

Sorunuza verilen cevap tatmin edici oldu mu?

Evet   Orta   Hayır

Cevap kolay anlaşılır mıydı?

Evet   Orta   Hayır