Rail Nation Answers

1. Hemen sorunuzu alalım

Cevaplanan sorular arasında ara

Sorunuza bir cevap bulabilmek için bir ana kategori seçin ve daha sonra da alt kısımda cevap belirene kadar alt kategorileri seçin. İhtiyacınız olan yanıtı kendi başınıza bulamamanız halinde, işlemin sonunda bizimle iletişime geçme şansınız olacak.

Cevap aradığım konu...

Detaylara inelim:

Site haritasında ara

Wiki veya SSS'lerden alışık olduğunuz bir site haritası aracılığıyla mı aramayı tercih edersiniz? Hiç sorun değil; sorunuza cevap bulabilmek için Answers site haritasını kullanmanız yeterli.

Çağ 2: Hangi lokomotifler mevcut? Bu cevabın bağlantısını panoya kopyala

Toplamda 6 çağ bulunmaktadır. Her çağ, araştırabileceğiniz, yükseltebileceğiniz veya satın alabileceğiniz lokomotiflerini kendisi ile beraber getirir.

İkinci Çağ size 5 farklı buharlı lokomotif seçeneği sunar:

 

 

Bat
Bat ikinci çağın ilk lokomotifidir. Birinci çağın son lokomotifi Falcon'dan daha az güçlüdür fakat yeni çağın ürünlerini taşıyabilir. Bat, 4 vagon çekebilir ve uzun mesafeler için tasarlanmıştır. Bu lokomotife 4 geliştirme ekleyebilirsiniz: a preheating fan (+1 tractive force), railway air brake (+10 max. speed), driver's brake valve (+15 max. speed) and a sleeve buffer (+ 30 reliability). 

 

Lynx
İkinci lokomotif olan Lynx kısa mesafeler için daha uygundur. 4 vagon çekebilir ve bu lokomotife 3 farklı geliştirme ekleyebilirsiniz. A rotary clutch (+1 tractive force), a steam brake (+10 max. speed) and a central buffer (+20 reliability).

 

Black Bear
Black Bear en iyi performansını uzun mesafelerde gösterir. 4 vagon çekebilir ve ayrıca bu lokomotife 4 geliştirme ekleyebilirsiniz. A waggon axle (+1 tractive force), a counterbalanced brake (+20 max. speed), a pop safety valve (+20 reliability) and a gooseneck (+20 reliability). 

 

Panther
Panther, orta uzunluktaki mesafeler için idealdir. Bir önceki çağın en iyi lokomotifi olan Falcon'dan daha iyi olan ilk lokomotiftir. Bu lokomotif 4 vagon çekebilir ve 4 güncelleştirme ekleyebilirsiniz.A superheater (+1 tractive force), a driving wheel small (+10 max. speed), a driving wheel medium (+10 max. speed) and a corrugated plate (+20 reliability).

 

Elephant
Elephant ikinci çağın sonuncu ve en iyi lokomotifidir. Uzun mesafeler için uygundur ve 4 vagon çekebilir. Lokomotife 5 güncelleştirme ekleyebilirsiniz.A leaf spring (+1 tractive force), an oil pump (+1 tractive force), a driving wheel large (+20 max. speed) a delivery bonus (+20 reliability) and a running board (+40 reliability).  Çeviri iyi ve anlaşılır mıydı?

Evet   Orta   Hayır

Sorunuza verilen cevap tatmin edici oldu mu?

Evet   Orta   Hayır

Cevap kolay anlaşılır mıydı?

Evet   Orta   Hayır