Rail Nation Answers

1. Hemen sorunuzu alalım

Cevaplanan sorular arasında ara

Sorunuza bir cevap bulabilmek için bir ana kategori seçin ve daha sonra da alt kısımda cevap belirene kadar alt kategorileri seçin. İhtiyacınız olan yanıtı kendi başınıza bulamamanız halinde, işlemin sonunda bizimle iletişime geçme şansınız olacak.

Cevap aradığım konu...

Detaylara inelim:

Site haritasında ara

Wiki veya SSS'lerden alışık olduğunuz bir site haritası aracılığıyla mı aramayı tercih edersiniz? Hiç sorun değil; sorunuza cevap bulabilmek için Answers site haritasını kullanmanız yeterli.

Rekabet Bu cevabın bağlantısını panoya kopyala

The game generates competitions on a random bases. You can participate by simply clicking on the button hovering above your city when a competition has started. Plan ahead so your engines are already running on the right tracks. You can check the upcomming competitions at the planning office. If you're not online at the moment they start you can use the premium functions. You will participate automatically.

Competitions in another city
You are able to compete in other cities as well. Keep in mind that you will need three tracks between that city and industries around it. After you've done this the system needs some time to link the new city to your account and it needs to generate competitions for that city as well. They will show up automatically after a while.


Çeviri iyi ve anlaşılır mıydı?

Evet   Orta   Hayır

Sorunuza verilen cevap tatmin edici oldu mu?

Evet   Orta   Hayır

Cevap kolay anlaşılır mıydı?

Evet   Orta   Hayır