Rail Nation Answers

1. Hemen sorunuzu alalım

Cevaplanan sorular arasında ara

Sorunuza bir cevap bulabilmek için bir ana kategori seçin ve daha sonra da alt kısımda cevap belirene kadar alt kategorileri seçin. İhtiyacınız olan yanıtı kendi başınıza bulamamanız halinde, işlemin sonunda bizimle iletişime geçme şansınız olacak.

Cevap aradığım konu...

Detaylara inelim:

Site haritasında ara

Wiki veya SSS'lerden alışık olduğunuz bir site haritası aracılığıyla mı aramayı tercih edersiniz? Hiç sorun değil; sorunuza cevap bulabilmek için Answers site haritasını kullanmanız yeterli.

Çağ 3: Hangi lokomotifler mevcut? Bu cevabın bağlantısını panoya kopyala

Toplamda 6 çağ bulunmaktadır. Her çağ, araştırabileceğiniz, yükseltebileceğiniz veya satın alabileceğiniz lokomotiflerini kendisi ile beraber getirir.

Üçüncü Çağ size 5 farklı dizel lokomotif seçeneği sunar:

 

Odin
Odin, 3. çağın ilk lokomotifidir. 5 vagon taşıyabilir ve ortalama bir ivmesi vardır.  It can be upgraded with a traction battery (tractive force +1), a jackshaft (max. speed +30), a gear rack (max. speed +10), an engine block small (reliability +30) and an engine block medium (reliability +10).

 

Dionysos
Dionysos 5 vagon çekebilir ve ortalama bir ivmeye sahiptir.It can be upgraded with a torsional vibration damper (tractvie force +1), driving flanges (max speed +25), a cross joint (max. speed +10) and an engine block large (reliability +30). 

Herakles
Herakles 6 vagon çekebilir ve hızlı bir ivmesi vardır. It can be upgraded with a gas strut (tractive force +1), a boring plugging spindle (max. speed +10), a rotary buffer (reliability +50) and an elevation shock absorber (reliability +10).

 

Promotheus
Prometheus 6 vagon çekebilir ve yavaş bir ivmesi vardır. It can be upgraded with a gas spring (tractive force +1), a fork joint (max. speed +15) and a friction damping (reliability +30). 

 

Osiris
Osiris çağın son lokomotifidir ve bu çağın en iyisidir. Ortalama bir ivme ve dayanıklılığa sahiptir. 7 vagon çekebilir ve can be upgraded with an inverter (tractive force +1), a traction inverter (max. speed +15), a seat damper (reliability +20) and a brunt buffer (reliability +10).


Çeviri iyi ve anlaşılır mıydı?

Evet   Orta   Hayır

Sorunuza verilen cevap tatmin edici oldu mu?

Evet   Orta   Hayır

Cevap kolay anlaşılır mıydı?

Evet   Orta   Hayır