Rail Nation Answers

1. Hemen sorunuzu alalım

Cevaplanan sorular arasında ara

Sorunuza bir cevap bulabilmek için bir ana kategori seçin ve daha sonra da alt kısımda cevap belirene kadar alt kategorileri seçin. İhtiyacınız olan yanıtı kendi başınıza bulamamanız halinde, işlemin sonunda bizimle iletişime geçme şansınız olacak.

Cevap aradığım konu...

Detaylara inelim:

Site haritasında ara

Wiki veya SSS'lerden alışık olduğunuz bir site haritası aracılığıyla mı aramayı tercih edersiniz? Hiç sorun değil; sorunuza cevap bulabilmek için Answers site haritasını kullanmanız yeterli.

Çağ 4: Hangi lokomotifler mevcut? Bu cevabın bağlantısını panoya kopyala

Toplamda 6 çağ bulunmaktadır. Her çağ, araştırabileceğiniz, yükseltebileceğiniz veya satın alabileceğiniz lokomotiflerini kendisi ile beraber getirir.

Dördüncü Çağ size 5 farklı dizel lokomotif seçeneği sunar:

 

Apollo
Apollo çağın ilk lokomotifidir. Bu lokomotif 8 vagon çekebilir ve ona 5 güncelleştirme ekleyebilirsiniz. A pressure intensifier (tractive force +1), a structure amplifier (max. speed +15), flang oilers (max. speed +20), a hydraulic buffer (reliability +20) and a heavy-duty shock absorber (reliability +15).

 

Aries
Aries 2. lokomotiftir ve 8 vagon çekebilir. Bu lokomotife 5 güncelleştirme ekleyebilirsiniz. A steam ringing-apparatus (tractive force +1), central lubrication (max. speed +10), a 5kW alternator (max. speed +10) and a friction shock absorber (reliability +30).


Neptune
Neptune 6 vagon çekebilir ve 3 güncelleştirme eklenebilir bu lokomotife.A davis coupling (tractive force +3), a core bearing (max. speed +50) and a truman wheel (reliability +60).

 

Horus
Horus, bu çağın 4. lokomotifidir ve 9 vagon çekebilir. Bu lokomotife 5 güncelleştirme ekleyebilirsiniz. A hobble rails (tractive force +1), double spokes (tractive force +1), a steam ringing-apparatus (max. speed +30) and a golom basin (reliability +30).


Thor
Thor bu çaüın son ve en iyi lokomotifidir. 8 vagon çekebilir ve bu lokomotife 5 güncelleştirme eklenebilir.A ward connector (tractive force +1), a hydraulic suspension (tractive force +1), a vibration dampener, (max. speed +20) and a standard link (reliability +50).


Çeviri iyi ve anlaşılır mıydı?

Evet   Orta   Hayır

Sorunuza verilen cevap tatmin edici oldu mu?

Evet   Orta   Hayır

Cevap kolay anlaşılır mıydı?

Evet   Orta   Hayır