Rail Nation Answers

1. Hemen sorunuzu alalım

Cevaplanan sorular arasında ara

Sorunuza bir cevap bulabilmek için bir ana kategori seçin ve daha sonra da alt kısımda cevap belirene kadar alt kategorileri seçin. İhtiyacınız olan yanıtı kendi başınıza bulamamanız halinde, işlemin sonunda bizimle iletişime geçme şansınız olacak.

Cevap aradığım konu...

Detaylara inelim:

Site haritasında ara

Wiki veya SSS'lerden alışık olduğunuz bir site haritası aracılığıyla mı aramayı tercih edersiniz? Hiç sorun değil; sorunuza cevap bulabilmek için Answers site haritasını kullanmanız yeterli.

Çağ 5: Hangi lokomotifler mevcut? Bu cevabın bağlantısını panoya kopyala

Toplamda 6 çağ bulunmaktadır. Her çağ, araştırabileceğiniz, yükseltebileceğiniz veya satın alabileceğiniz lokomotiflerini kendisi ile beraber getirir.

Beşinci Çağ size 5 farklı elektrikli lokomotif seçeneği sunar:

 

Unicorn
Unicorn 5. çağın çok hızlı bir lokomotifidir. Unicorn 9 vagon çekebilir ve ona 3 güncelleştirme ekleyebilirsiniz.A spring tube (tractive force +1), a trolley boom (max. speed +20) and a rubber ring spring (reliability +50). 

 

Medusa
Medusa bu doğrultudaki 2. lokomotiftir, 9 vagon çekebilir ve Unicorn'a göre çok daha yüksek bir ivmesi vardır. 3 güncelleştirme ekleyebilirsiniz. Starting with a V12 silindirMrt (tractive force +1), aero-dynamics (max. speed +15) and a circular cone spring (reliability +20). 


Basilisk
Basilisk 11 vagon çekebilir ve 4 defa güncelleştirilebilir. A hydraulic suspension (tractice force +2), imbalance wheel (max. speed +10), an evans accumulator (max. speed +10) and a carter propulsion (reliability +20).


Satyr
Satyr bu çağın 4. lokomotifidir ve 10 vagon çekebilir. Bu lokomotife 4 farklı güncelleştirme ekleyebilirsiniz. A Mitchell transmission (tractvie force +1), an induction regulator (max. speed +25), a joint lock (max. speed +10) and an armature winding (reliability +40).

 

Leviathan
Leviathan bu grubun son lokomotifidir ve 11 vagon çekebilir. Ayrıca 5 güncelleştirme eklenebilir. A Johnson transformer (tractive force +1), an asynchronous motor (tractive force +1), a metal rectifier (max. speed +20) and a thyristor (reliability +30).


Çeviri iyi ve anlaşılır mıydı?

Evet   Orta   Hayır

Sorunuza verilen cevap tatmin edici oldu mu?

Evet   Orta   Hayır

Cevap kolay anlaşılır mıydı?

Evet   Orta   Hayır