Rail Nation Answers

1. Hemen sorunuzu alalım

Cevaplanan sorular arasında ara

Sorunuza bir cevap bulabilmek için bir ana kategori seçin ve daha sonra da alt kısımda cevap belirene kadar alt kategorileri seçin. İhtiyacınız olan yanıtı kendi başınıza bulamamanız halinde, işlemin sonunda bizimle iletişime geçme şansınız olacak.

Cevap aradığım konu...

Detaylara inelim:

Site haritasında ara

Wiki veya SSS'lerden alışık olduğunuz bir site haritası aracılığıyla mı aramayı tercih edersiniz? Hiç sorun değil; sorunuza cevap bulabilmek için Answers site haritasını kullanmanız yeterli.

Çağ 6: Hangi lokomotifler mevcut? Bu cevabın bağlantısını panoya kopyala

Toplamda 6 çağ bulunmaktadır. Her çağ, araştırabileceğiniz, yükseltebileceğiniz veya satın alabileceğiniz lokomotiflerini kendisi ile beraber getirir.

Altıncı Çağ size 5 farklı elektrikli lokomotif seçeneği sunar:

 

Ogre
Ogre bu çağın ilk lokomotifidir. Bu lokomotif 12 vagon çekebilir ve lokomotife toplamda 5 güncelleştirme ekleyebilirsiniz.A propulsion transformer (tractive force +2), an induction loop (max. speed +30), a high voltage consumer (max. speed +10), a holtian safeguard (reliability +30) and a commutator thread (reliability +15).

 

Phoenix
Phoenix bu çağın  2. lokomotifidir ve düşük ivmesi ile 13 vagon çekebilir.  You can upgrade it four time with a triple coil (tractive force +2), a voltage regulator (max. speed +15), a neck beard (reliability +20) and stabilisers (reliability +10).

 

Pegasus
Pegasus ilk iki lokomotife oranla çok yüksek bir ivmeye sahiptir bu nedenle kısa mesafeler için uygundur. 13 vagon çekebilir ve 3 güncelleştirmesi bulunur. An electric clutch (tractive force +2), an inclinometer (max. speed +10) and a reinforced wheel shaft (reliability +20).

 

Lindworm
Lindworm 4. lokomotiftir ve çok düşük bir ivmeye sahiptir. Çekebileceği lokomotif sayısı 16'ya kadar çıkar ve 3 güncelleştirme uygulayabilirsiniz. A hope condensator (tractive force +3), electric brakes (max. speed +10) and a squirrel-cage rotor (reliability +30).

 

Lernaean Hydra
Final lokomotifi Lernaean Hydra ortalama ivmesi ile 15 vagon çekebilir.  You can install six upgrades a tulles diffuser (tractive force +2), titanium wheels (tractive force +1), an incline stabiliser (max. speed +20), a plasma converter (max. speed +10), a safety sensor (reliability +10) and an axis stabiliser (reliability +10).


Çeviri iyi ve anlaşılır mıydı?

Evet   Orta   Hayır

Sorunuza verilen cevap tatmin edici oldu mu?

Evet   Orta   Hayır

Cevap kolay anlaşılır mıydı?

Evet   Orta   Hayır