Rail Nation Answers

1. Hemen sorunuzu alalım

Cevaplanan sorular arasında ara

Sorunuza bir cevap bulabilmek için bir ana kategori seçin ve daha sonra da alt kısımda cevap belirene kadar alt kategorileri seçin. İhtiyacınız olan yanıtı kendi başınıza bulamamanız halinde, işlemin sonunda bizimle iletişime geçme şansınız olacak.

Cevap aradığım konu...

Detaylara inelim:

Site haritasında ara

Wiki veya SSS'lerden alışık olduğunuz bir site haritası aracılığıyla mı aramayı tercih edersiniz? Hiç sorun değil; sorunuza cevap bulabilmek için Answers site haritasını kullanmanız yeterli.

Nasıl altın kazanabilirim? Bu cevabın bağlantısını panoya kopyala

Altın Satın Alma

Avatarınızın yanında bulunan altına tıkladığınız zaman Railnation Kuyumcusuna yönlendirilirsiniz. Menünün ilk sekmesinde yer alan 'Satın Alma' bölümünde alabileceğiniz çeşitli paketler göreceksiniz.

Paketler, 100, 265, 560, 1200 ya da 3150  altın içerir. Ödemelerinizi PayPal, transfer booking ve kredi kartı ile yapabilirsiniz. Kodunuzu aldıktan sonra 'Voucher' butonunu kullanarak altınlarınıza sahip olabilirsiniz.

Sağ alt tarafta aktif siparişlerinizi görebilirsiniz. Satın alma geçmişinizi ve halihazırda ödemesi yapılmış işlemlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Oyunda Altın Kazanmak

Railnation'da kendi altınınızı satın alma ya da doğrudan oyundan sahip olma imkanınız bulunmaktadır.

  1. Piyango: Piyangodan altın kazan. Her gün 1 ücretsiz piyango bileti al ya da daha fazlasını altınla satın al.
  2. Eğitim:  Oyuna adapte olana dek (eğitim süresinde), bazı ödüller alacak ve kimi zaman da küçük altın ödüllerine sahip olacaksınız.

Çeviri iyi ve anlaşılır mıydı?

Evet   Orta   Hayır

Sorunuza verilen cevap tatmin edici oldu mu?

Evet   Orta   Hayır

Cevap kolay anlaşılır mıydı?

Evet   Orta   Hayır